O firmie

SEKAR-TRANS istnieje na rynku od 1997 roku. Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób na terenie całej Europy. Posiadamy nowoczesny tabor autokarów, busów i minibusów spełniających najwyższe wymagane standardy.

Wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane, posiadają toaletę, TV i inne udogodnienia. Dzięki temu podróże naszą flotą to czysta przyjemność. Pracują dla nas doskonali kierowcy o wysokich kwalifikacja a także nienagannej kulturze osobistej.

13063265_989046337839950_6879648322224677732_o

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo pasażerów, dlatego przykładamy dużą wagę do przestrzegania przez kierowców norm czasu pracy za kierownicą.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży autobusowej. Specjalizujemy się w przewozie pasażerskim.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do przewozu osób na terenie kraju i za granicą. Posiadamy Licencję Ministerstwa Infrastruktury oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowej.

Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę imprez turystycznych, wyjazdów firmowych czy prywatnych, dowozy pracowników i inne.
Realizujemy:
– turystyczne wyjazdy krajowe i zagraniczne
– transfery lotnisko – hotel – lotnisko
– dowozy pracowników do firm
– przewóz osób na konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne.

Oferujemy szeroki zakres usług do których należą: wynajem autobusów, wynajem busów, wynajem minibusów. Ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i wymagań. Przy stałej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty na nasze usługi.

Wysokość ceny za usługę ustalamy indywidualnie po otrzymaniu harmonogramu trasy.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

 
 

Zapraszamy do kontaktu z nami!